Predĺžte si kúpaciu sezónu s našimi bazénovými zastrešeniami.

Zastrešenie bazéna od techcon

Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA

Zameriavame sa na širokú škálu zastrešení bazénov, vrátane tradičných typov a postmoderných supertenkých zastrešení, ktoré oslovia obľúbencov minimalistického dizajnu a vynikajú svojou štýlovou eleganciou a nadčasovým vzhľadom. Naša spoločnosť ponúka výstavbu a inštaluje kvalitné zastrešenie bazéna, pričom sme schopní realizovať aj veľké projekty ako je výstavba bazénových hál s vnútornou výškou až 4,5 m a rozlohou niekoľko stoviek metrov štvorcových.

Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA
Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA

Naša ponuka zahŕňa koľajnicové aj bezkoľajnicové zastrešenia bazénov, ktoré môžu byť fixné alebo teleskopicky pohyblivé. Bez ohľadu na váš preferovaný štýl a požiadavky na funkčnosť, sme pripravení vám vyrobiť ideálne zastrešenie pre váš bazén, ktoré sa dokonale prispôsobí vašim potrebám. Okrem toho ponúkame aj elegantné motorové zastrešenia bazéna, ktoré môžete ovládať diaľkovým ovládačom.

namontovaných zastrešení bazéna
000
Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA
Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA
Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA
TECHCONSYSTEMS
SME VÝHRADNÝM DISTRIBÚTOROM

ZNAČKY AQUACOMET

Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA
AQUACOMET

KVALITATÍVNE VLASTNOSTI BAZÉNOVÝCH ZASTREŠENÍ

AQUACOMET
VYSOKOKVALITNÁ

NOSNÁ KONŠTRUKCIA

Naša spoločnosť ponúka špičkové zastrešenie bazéna, ktoré je navrhnuté a vyrábané špeciálne pre vaše individuálne požiadavky. Využívame najmodernejší lisovací stroj, ktorý je financovaný nami, a naše profesionálne tímy vám poskytujú najkvalitnejšie profilové riešenia.

Pri výrobe našich profilov používame tepelne spracovanú hliníkovo-horčíkovú zliatinu AlMgSi0,5. Tento kvalitný materiál je známy svojou vysokou odolnosťou a trvanlivosťou, čo zabezpečuje dlhú životnosť a spoľahlivosť zastrešení bazénov. Profily sú dostupné v rôznych prevedeniach, vrátane práškovo lakovaného povrchu.

Okrem kvalitných profilov používame pri výrobe pre zastrešenie bazéna spojovacie prvky, štrukturálne uzly a ďalšie súčiastky vyrobené z najlepších materiálov. Tieto súčasti sú vyrobené z nerezu, odolnej umelej hmoty a ďalších hliníkových výrobkov, čo zabezpečuje ich pevnosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhodobú kvalitu.
S našim zastrešením bazéna môžete mať istotu, že váš bazén bude spoľahlivo chránený pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a životnosť bazéna bude omnoho dlhšia.

Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA
VYSOKOKVALITNÉ

ZASKLIEVACIE MATERIÁLY

Polykarbonátové platne používané pre zastrešenie bazéna sú vyrábané s ohľadom na geometrický charakter konštrukcie, aby poskytovali dlhú životnosť a vynikajúcu kvalitu. Na oboch stranách platní je aplikovaná akrylová ochranná vrstva, čo zabezpečuje ich stabilizáciu a ochranu pred nepriaznivými vplyvmi prostredia a počasia.

V závislosti od typu a tvaru zastrešenia bazénu ponúkame rôzne možnosti polykarbonátových platní. Na výber sú masívne priesvitné plné platne, ale aj komorové. Komorové platne majú lepšie izolačné vlastnosti a prispievajú tak k udržaniu teploty v bazéne. Pre tých, ktorí preferujú farebnú variáciu, ponúkame aj možnosť farebných platní, pričom dymová farba je najčastejším výberom na vytvorenie príjemnej atmosféry.

Pri montáži zasklenia zastrešení bazénov používame hliníkové profily a obojstranné EPDM gumové tesnenia. Tento flexibilný spôsob zabudovania zaručuje dlhú životnosť a odolnosť celej konštrukcie.

Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA
Techconsystems ZASTREŠENIE BAZÉNA
VYSOKOKVALITNÉ

MECHANICKÉ SÚČIASTKY

Zastrešenie bazéna od spoločnosti Aquacomet Kft je vybavené unikátnym, vysoko kvalitným koľajnicovým systémom, ktorý zabezpečuje bezproblémové posúvanie a dlhú životnosť. Aby sa dosiahla táto úroveň pohodlia a spoľahlivosti, v spolupráci so spoločnosťou Aquacomet vyrábame špeciálne kolieska s dvojitým ložiskom. Na zabezpečenie vysokej kvality sa používajú guľôčkové ložiská vyrobené z odolnej nerezovej ocele, ktoré sú účinne chránené pred prachom. Tieto špeciálne kolieska nie sú bežne dostupné na trhu, sú exkluzívne vyrobené pre spoločnosť Aquacomet Kft. Ich prítomnosť umožňuje jednoduchý a bezproblémový pohyb zastrešenia bazéna a zároveň predlžuje životnosť celého systému. S týmito vylepšeniami môžete mať istotu, že váš bazén bude vybavený špičkovou technológiou a najvyššou úrovňou funkčnosti a trvanlivosti.

AQUACOMET
TYPY A TVARY

PRESTREŠENÍ