O NÁS

Techconsystems O NÁS
Techconsystems O NÁS

Každý projekt je pre nás jedinečný

rokov na trhu
000
realizácií
000

SPOĽAHLIVOSŤ, PRECIZNOSŤ, ODBORNOSŤ

TECHCONSYSTEMS

spokojný zákazník je najlepšia vizitka našej práce.

Naša spoločnosť má za sebou 23 rokov neúnavnej práce a vášne pre tvorbu krásnych, funkčných a trvanlivých riešení pre váš domov a záhradu. Sme hrdí na to, že sme realizovali už 1150 projektov, pričom každá jedna realizácia je dôkazom našej oddanosti kvalite a spokojnosti zákazníkov.

Príbeh Techconsystems začal s jednoduchým, ale silným cieľom – vytvoriť priestory, ktoré nie sú len esteticky príťažlivé, ale aj praktické a trvanlivé. Naša cesta začala, keď sme si uvedomili, že na trhu chýba spoľahlivý partner, ktorý by dokázal ponúknuť riešenia v oblasti hliníkových a bioklimatických pergol, zimných záhrad a prestrešení bazénov, ktoré by spĺňali najvyššie štandardy kvality a dizajnu. A tak sme sa rozhodli túto medzeru vyplniť.

Naši ideálni zákazníci sú tí, ktorí túžia po dokonalom vonkajšom priestore, ktorý bude nielen krásny, ale aj funkčný po celý rok. Nezáleží na tom, či ste majiteľom rodinného domu, záhradným nadšencom alebo majiteľom hotela či reštaurácie – naše riešenia sú prispôsobené vašim individuálnym potrebám. Chceme, aby každý zákazník mal možnosť užívať si svoj priestor na maximum, nech už je jeho vízia akákoľvek.

Prečo si vybrať práve nás?

Techconsystems O NÁS

Čo nás odlišuje od konkurencie? Naša SPOĽAHLIVOSŤ, PRECIZNOSŤ a ODBORNOSŤ. Tieto tri piliere sú základnými kameňmi našej firemnej kultúry. Každý projekt je pre nás jedinečný a pristupujeme k nemu s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou. Používame iba najkvalitnejšie materiály, aby sme zabezpečili, že naše výrobky nielenže vyzerajú skvele, ale aj vydržia roky. Naša jedinečnosť spočíva aj v našom osobnom prístupe. Každý zákazník je pre nás dôležitý a každý projekt je pre nás výzvou, ktorú prijímame s nadšením. Sme tu, aby sme počúvali vaše potreby, poradili vám a spolu s vami vytvorili priestor, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám. Pretože veríme, že spokojný zákazník je najlepšia vizitka našej práce.
Vyberte si Techconsystems a zažite rozdiel. Sme tu pre vás, aby sme premenili vaše sny na skutočnosť. S nami získate nielen kvalitný produkt, ale aj spoľahlivého partnera, ktorý vám bude stáť po boku od prvého kontaktu až po finálnu realizáciu. Váš sen o dokonalom priestore je našou misiou. Spoločne ho premeníme na realitu.

Zsolt Kása

CEO TECHCONSYSTEMS

Napísali o nás