ZIMNÁ ZÁHRADA
Vytvorte si oázu pokoja priamo u vás doma

ZIMNÉ ZÁHRADY od TECHCONSYSTEMS

Predĺženie obytného priestoru

Zasklenie terasy vám umožní využívať tento priestor počas celého roka

Chráni pred vplyvmi počasia

Užívajte si svoju terasu naplno. Bez obmedzení a za každého počasia.

Predĺženie sezóny na terase

Využívajte svoju terasu naplno a bez obmedzení, či je slnečno, daždivo alebo veterno.

Nový priestor pre stretnutia

Útulné miesto pre tvorbu zážitkov s rodinnou a priateľmi

Techconsystems Zimná záhrada
TECHCONSYSTEMS
Zasklenie terasy

ZIMNÁ ZÁHRADA

Kto by nesníval o mieste, kde si môže vychutnať krásu prírody v pohodlí svojho domova, nezávisle od počasia? Naše hliníkové zimné záhrady a zasklenie terasy vám umožnia premeniť tento sen na skutočnosť.

Máte pocit, že vám v dome chýba priestor, kde by ste mohli relaxovať a byť blízko prírody? Možno sa často stretávate s problematikou, že počas zimy nemôžete naplno využívať svoju záhradu alebo terasu. S príchodom chladných dní sa vám zmenšuje obytný priestor a vy túžite po mieste, kde by ste mohli tráviť čas s rodinou a priateľmi, alebo si jednoducho oddýchnuť s knihou a šálkou čaju. Nedostatok svetla a prírodného prostredia môže vplývať na vašu náladu a celkový pocit pohody.

Rozšírte svoju terasu ešte dnes

Užite si posedenie vo vašej záhrade za každého počasia so zimnou záhradou. Chladnejšie obdobie alebo letné nepriaznivé počasie vám už nezabráni pokojne relaxovať na terase, ak si zaobstaráte štýlovú zimnú záhradu. Vďaka dômyselnému systému zasklenia získate celoročný prístup do záhrady, pretože praktické zasklenie jednoducho udrží teplo vo vnútri. A čo keď sa opäť vyčasí? Stačí odsunúť posuvné zasklenie a svieži vzduch môže voľne prúdiť dovnútra.

ZIMNÉ ZÁHRADY

s Posuvným Bezrámovým Zasklením

Výhody Posuvného Bezrámového Zasklenia

Estetická jednoduchosť a transparentnosť

Bezrámové zasklenie poskytuje čistý a moderný vzhľad, ktorý dokonale zapadá do akéhokoľvek architektonického štýlu. Umožňuje nerušený výhľad na okolitú krajinu, čím vytvára plynulý prechod medzi interiérom a exteriérom.

Flexibilita a funkčnosť

Posuvný systém umožňuje jednoduchú manipuláciu so sklenenými panelmi, čo robí otváranie a zatváranie zimnej záhrady rýchlym a pohodlným. Môžete si tak nastaviť presne takú úroveň otvorenia, akú práve potrebujete.

Ochrana pred poveternostnými vplyvmi

Naše posuvné bezrámové zasklenie efektívne chráni pred dažďom, vetrom a snehom, čím zabezpečuje komfortné prostredie pre váš oddych a relaxáciu v každom ročnom období.

Energetická účinnosť

Vďaka použitiu kvalitných materiálov a precíznej montáži, zimná záhrada s posuvným bezrámovým zasklením prispieva k lepšej tepelnej izolácii vášho domova. To znamená nižšie náklady na vykurovanie v zime a na chladenie v lete.

Techconsystems Zimná záhrada

Jednoduchá údržba

Bezrámové zasklenie je nenáročné na údržbu. Sklenené panely je možné ľahko čistiť a ošetrovať, čo vám ušetrí čas a energiu.

ZIMNÉ ZÁHRADY

s Posuvnými DVERAMI

Výhody zimnej záhrady s posuvnými dverami

Flexibilita priestoru

 Posuvné dvere umožňujú ľahkú manipuláciu a maximálne využitie priestoru. Môžete ich jednoducho otvoriť pre zlepšenie ventilácie alebo zatvoriť pre vytvorenie príjemného a teplého prostredia.

Prirodzené svetlo

Veľké sklenené plochy zabezpečujú dostatok denného svetla, čo prispieva k vašej pohode a znižuje potrebu umelého osvetlenia.

Energetická efektívnosť

Moderné materiály a technológie použité pri výrobe posuvných dverí zabezpečujú vynikajúcu tepelnú izoláciu, čím minimalizujú energetické straty.

Estetická variabilita

Zimné záhrady s posuvnými dverami možno prispôsobiť akémukoľvek štýlu a dizajnu. Na výber máte rôzne farby, textúry a povrchové úpravy, ktoré dokonale zapadnú do vášho exteriéru.

Techconsystems Zimná záhrada

Jednoduchá údržba

Hliníkové rámy a kvalitné sklá vyžadujú minimálnu údržbu, čo vám ušetrí čas a námahu.

ZIMNÁ ZÁHRADA

ZASKLENIE TERASY

Výhody zasklenia terasy

Zasklenie terasy je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú plne využiť svoj vonkajší priestor počas celého roka. Naša spoločnosť ponúka profesionálne služby pre zasklenie terás, ktoré zaručujú maximálnu spokojnosť a komfort.

Celoročné využitie

Užite si svoju terasu aj počas chladných zimných mesiacov; zasklenie poskytuje ochranu pred nepriaznivým počasím.

Ochrana pred poveternostnými vplyvmi

Sklenené steny chránia váš vonkajší priestor pred dažďom, vetrom a snehom, čo predlžuje životnosť vašich záhradných nábytkov a vybavenia.

Energetická úspornosť

Zasklenie terasy môže prispieť k zníženiu nákladov na energie tým, že udržiava teplo v interiéri a znižuje potrebu dodatočného vykurovania.

Estetická hodnota

Moderné a elegantné sklenené riešenia dodajú vašej terase sofistikovaný a upravený vzhľad.

Zvýšená hodnota nehnuteľnosti

Zasklená terasa zvyšuje atraktivitu a hodnotu vášho domova na trhu s nehnuteľnosťami.

Techconsystems Zimná záhrada

Jednoduchá údržba

Hliníkové rámy a kvalitné sklá vyžadujú minimálnu údržbu, čo vám ušetrí čas a námahu.

Vytvorte si štýlový obytný priestor celoročne s našimi pergolami a zimnými záhradami od Techconsystems. Zvýšte komfort vášho domova s kvalitnými a esteticky príťažlivými riešeniami. Ponúkame detailné prehliadky, čistenie a ošetrenie povrchov, opravy poškodení, inštalácie a výmeny skiel, profesionálnu podporu a dodatočné vybavenie. Naša spoľahlivosť, preciznosť a odbornosť sú zárukou vašej spokojnosti.
Kontaktujte nás na +421 917 124 289 a začnite zlepšovať váš domov ešte dnes!