Techconsystems GALAXI
AQUACOMET
Bazénové zastrešenie

GALAXY

GALAXY typ ponúka riešenie až do rozpätia 10m.

GALAXY typ ponúka riešenie až do rozpätia 10m. Je pevne inštalované a nedá sa s ním pohybovať, avšak môže sa po celej dĺžke zastrešenia po bokoch otvoriť do 2m výšky. GALAXY 170 ponúka riešenie pre širšie bazény, pri ktorých už tradičné riešenie TECHCONU nie je postačujúce. Svojim 14m maximálnym rozpätím umožňuje prekrytie naozaj širokých bazénov.

Oproti tradičným riešeniam bazénových zastrešení v prípade Galaxy typov nie je možnosť posunutia segmentov, a namiesto toho sa dajú bočné steny posunúť v dvoch pozíciách, čím sa v lete získava prievzdušný pavilón. Existuje aj možnosť nechať spodné panely na zemi pri posunutí stredných panelov, čím je vyriešené vetranie a aj zastrešenie. V takomto prípade zastrešenie aj naďalej chráni deti pred náhodnými nehodami.

Koncová stena s názvom IRIS je novým vývinom AQUACOMETU. IRIS je schopná rýchlo a na veľkej ploche otvoriť priestor pod zastrešením tak, že je bazén dostupný v širokom páse strednej časti bazéna. IRIS sa skladá z posuvných kruhových segmentov, ktoré sa dajú pohybovať pomocou ložiskových podnožov alebo ložiskovými kladkami.

Šírka: 5,0 – 10/12 m (v závislosti od typu)
Výška: 2,5 – 2,8 m (v závislosti od šírky a typu)

 
AQUACOMET

PREČO JE DOBRÉ ZASTREŠENIE BAZÉNA?

Zastrešenie bazéna má množstvo výhod, ktoré sú v dnešnej dobe dobre známe a robia z jeho inštalácie atraktívnu voľbu pre majiteľov bazénov a 60 % bazénov vybudovaných v našom teplotnom pásme ihneď po skončení výstavby zastrešujú.

Zastrešenie vášho bazéna zvyšuje jeho použiteľnosť počas celej sezóny. Vďaka tomu je možné bazén využívať nielen počas teplých letných mesiacov, ale aj v chladnejších obdobiach. Krytie bazéna zabezpečuje tepelnú izoláciu, čím udržuje teplotu vody a chráni ju pred stratám tepla. To znamená, že si môžete vychutnávať kúpanie vo vašom bazéne aj vtedy, keď vonku nie je ideálna počasie.

Ďalšou výhodou zastrešenia bazéna je ochrana pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a vonkajšími nečistotami, dokáže chrániť váš bazén pred dažďom, vetrom, hmyzom, lístím a inými nečistotami. To znamená, že údržba bazéna je oveľa jednoduchšia a efektívnejšia. Menej času stráveného čistením a viac času stráveného plávaním.

Okrem praktických výhod zastrešenia bazénov sa tiež zvyšuje bezpečnosť. Kvalitné zastrešenie môže byť vybavené bezpečnostnými prvkami, čo pomáha zabrániť prístupu detí alebo domácich zvierat k bazénu bez dozoru. To je dôležité pre rodiny s deťmi alebo domácimi miláčikmi, aby sa minimalizovalo riziko úrazov spojených s bazénom.

AQUACOMET
V ČOM SPOČÍVA NEKOPÍROVATEĽNÁ

ORIGINALITA AQUACOMET ZASTREŠENÍ BAZÉNOV?

Techconsystems GALAXI

V ponuke zastrešení Aquacomet nájdete široký výber a rôzne typy zastrešení bazénov, ktoré dokážu uspokojiť rôzne potreby a preferencie zákazníkov. Vyznačujú sa vysokou kvalitou materiálov a precíznym spracovaním. Naša výroba pravidelne prichádza s novými inovatívnymi nápadmi, aby sme spĺňali rastúci spoločenský dopyt.

Zastrešenia bazénov Aquacomet sú navrhnuté s ohľadom na prostredie stavby, preto dokonale zapadnú do vašej záhrady. Sme si vedomí toho, že každý má iný vkus, preto sme pre vás pripravili rôzne typy konštrukcií. Bez ohľadu na to, či preferujete jednoduchý a elegantný dizajn alebo radšej extravagantnú a modernú štruktúru, nájdete u nás riešenie, ktoré vám bude vyhovovať. Okrem toho si u nás môžete vybrať aj farebné prevedenie pre vaše zastrešenie bazéna.
Vieme, že naši zákazníci si cenia jednoduchosť a pohodlie. Pri výbere zastrešenia je jedným z kľúčových faktorov ľahká a šikovná manipulácia. V tomto ohľade sú teleskopické pohybovanie a procesy otvárania a zatvárania bez veľkého zásahu človekom neodmysliteľné.
Naše technické riešenia sú tak inovatívne, že sú dokonca chránené priemyselným právom. Jedným z nich je náš inteligentný polohovateľný a uzatvárací mechanizmus, ktorý je navrhnutý práve pre maximálne pohodlie a spokojnosť našich zákazníkov.
Zastrešenie bazénu značky Aquacomet je špičkovým riešením pre ochranu vášho bazéna pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ktoré spĺňa najvyššie štandardy. Certifikácia našich zastrešení bazénov od certifikačného úradu a výsledky testov sú potvrdením ich kvality, spoľahlivosti, trvácnosti, odolnosti a funkčnosti.
Naša firma je výhradným dovozcom značky Aquacomet, lídrom v oblasti pre zastrešenie bazéna a ponúka vám najlepšie možné riešenia. Naše zastrešenia sú vyrábané zamestnancami, ktorí svoju odbornosť prenášajú do každého výrobku. S použitím najmodernejších technológií a viac ako 20-ročnými skúsenosťami v tomto odvetví môžeme garantovať prvotriednu kvalitu. Pri výrobe zastrešení bazénov sa venujeme každému detailu a s láskou vykonávame svoju prácu. Spoločnosť Aquacomet je hrdá na podporu odbornej práce, a preto v tejto oblasti vzdeláva aj mladé talenty.